„Języki miłości – jak się dogadać w relacji, kiedy mówimy innymi językami ?” – warsztaty dla par

27 kwietnia

TERMIN

Wiele

MIEJSCE

ok. 9:30-17:00

CZAS TRWANIA

Natalia i Jacek Gozdalscy

PROWADZĄCY

O spotkaniu

Języki miłości – jak się dogadać w relacji, kiedy mówimy innymi językami?
Niejednokrotnie w naszych odczuciach może pojawiać się myśl: „nie czuję się kochany/a”. I wcale może to nie wynikać z braku starań drugiej osoby w związku!

Dr Gary Chapman, amerykański terapeuta, po wielu latach pracy z małżeństwami w swoim gabinecie, starał się zrozumieć zależności i schematy, jakie pojawiały się w rozmowach z setkami par. Tak powstała teoria „Pięciu języków miłości”, która odnosi się do sposobu wyrażania uczuć. Rozpoznając, w jaki sposób okazujemy uczucia, a także jak chcemy, by uczucia nam okazywano, możemy wejść na nowy poziom w związku.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu wszystkie pary, które chciałyby przekuć teorię w praktykę i pogłębić swoją relację, poznać i nauczyć się swoich „języków miłości” i spędzić ze sobą wyjątkową sobotę we dwoje.

O prowadzących

Natalia i Jacek Gozdalscy – małżeństwo z 8-letnim stażem, animatorzy małżeńskiej gałęzi wspólnoty Młodzi i Miłość z Trójmiasta.
Natalia – pedagog, coach, na co dzień pracuje z dziećmi.
Jacek – z zawodu lekarz neurolog, a wykształcenia także teolog i psychoterapeuta.
Prowadzą kursy dla narzeczonych, angażują się w inicjatywy ewangelizacyjne (m.in. Forum Młodzi i Miłość) oraz rekolekcje i warsztaty dla małżonków.

Koszt: dowolna ofiara złożona do skarbonki na spotkaniu*

*ofiara za udział w spotkaniu jest dowolna, w zależności od możliwości finansowych. Złożone ofiary są przeznaczone na pokrycie kosztów organizacji spotkania. W koszt wliczony jest też obiad i poczęstunek w przerwie dla uczestników.

Udostępnij:

Scroll to Top